تماس با ما

تلفن: ۹۵۱۱۹۰۳۲-۰۲۱

پشتیبانی:Support@anavin.ir

ارتباط با مدیریت: Info@Anavin.ir

واحد درج آگهی و کارفرمایان: Karfarma@anavin.ir

واحد کارجویان و ارسال رزومه: Karjoo@anavin.ir

انتقادات و پیشنهادات: Pishnahad@Anavin.ir

واحد نمایندگان: Namayande@Anavin.ir

واحد تبلیغات: Ads@anavin.ir

 

آدرس: تهران – خ مدنی – خ بخشی فرد کوچه آزاد ثابت پلاک ۱۱